logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Вахида Рамујкиќ Tag

presstoexit / Posts tagged "Вахида Рамујкиќ"
vahida-osporuvani-istorii

Вахида Рамујкиќ- покана

 

ПРОЕКТНИОТ ПРОСТОР ПРЕС ТУ ЕГЗИТ ве поканува на презентацијата

„Оспорувани истории“
на уметницата Вахида Рамујкиќ

Место: просторот Концепт 37 (ул. Рузвелтова бр. 37, Скопје)
Дата: петок, 6-ти септември, со почеток во 19 часот.

...

vahida-osporuvani-istorii

Вахида Рамујкиќ- покана

 

ПРОЕКТНИОТ ПРОСТОР ПРЕС ТУ ЕГЗИТ ве поканува на презентацијата

„Оспорувани истории“
на уметницата Вахида Рамујкиќ

Место: просторот Концепт 37 (ул. Рузвелтова бр. 37, Скопје)
Дата: петок, 6-ти септември, со почеток во 19 часот.